سلام

خیلی سخت میشه برام یه مدت که نمینویسم دوباره بیام و شروع کنم به نوشتن. البته اینکه مریض هم هستم مزید بر علت شده و خب همش دلم میخواد بخوابم که امکانش هم کمه.

وقتی آدم میخواد یه کاری رو انجام بده کائنات طوری برنامه ریزی میکنن که واقعا مطابق میل تو پیش بره. مثل همین که میخواستم لوازم تحریر بگیرم، دقیقا وقتی برای دو نفر اول گرفتم، یکی بهم گفت که یکی و میشناسه که یکم برای لوازم تحریر به مشکل خوردن و منم با کمال میل ایندفعه رفتم شهر کتاب و تا اونجایی که تونستم کردم، دفتر و مداد و پاککن و خودکار و مداد رنگی و جا مدادی و چسب و خلاصه هرچیزی که به فکرم میرسید ممکنه در طول ترم به دردش بخوره رو م و وقتی شنیدم از اینکه داردشون خیلی خوشحال شده منم احساس خوشحالی و سبکی کردم.

کتاب برایان تریسی رو تموم کردم و خیلی خوب بود، تشویق به برنامه ریزی و انتخاب و اولویت بندی کارها موضوع اصلی این کتاب بود. الانم یه کتاب دیگه رو شروع کردم به اسم انسان خردمند. این کتاب رو من از دیجی کالا نود هزارتومن مش. و کاری بهش نداشتم تا اینکه شروع به خوندنش کردم، صفحه اول کتاب اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد برچسب قیمت بود! اصلا چرا باید برچست خورده باشه؟ جواب این سوال وقتی معلوم شد که برچسب رو کندم و دیدم که قیمت اصلی کتاب شصت و چهار هزار تومنه :) واقعا مرسی دیجی کالای عزیز که اینجوری مردم رو میچاپی! از قیمت که بگذریم موضوع کتاب رو بسیار دوست دارم، البته این چند وقتی که مریضم نخوندمش برای اینکه اصلا نمیفهمم چی به چی میشه.

کلاس رایگانی که روی دوربین بهم داده شده بود تشکیل شد و واقعا مفید بود و چه چیییزها که نمیدونستم. اول کلاس یه عکس از یه سوژه گرفتیم که خب هممون گند زدیم :)) بعد گفت که آخر کلاس که یاد گرفتید باید دوباره از همین سوژه عکس بگیرید. عکسم رو که بردم بهش نشون دادم گفت آفرین خیلی خوبه.

بعدشم گفت یک سریاتون خیلی دید عکاسیشون خوبه حتما تمرین کنن و ادامه بدن و من رو هم نام برد که بی نهایت ذوق کردم.

متاسفانه پدربزرگ دوست پسرم در کمال ناباوری همگان فوت شدن، روحشون شاد باشه، خیلی راحت رفتن، داشته رومه میخونده، خوندش که تموم میشه میخوابه و برای همیشه میره .

دخترخاله دوست پسرم سگش رو گذاشته خونه ما چون مجبور بودن برن شهرستان ( وقتی مامان بزرگم فوت شده بود من سگام رو برده بودم پیش ایشون گذاشته بودم ) بچه اوایل که آروم و قرار نداشت و همش میخواست بره، یه بار لطف کرد پی پی کرد رو پادری توالت، دیشبم دوبار بالا آورد ولی در کل حالش خوبه فقط با یکی از سگای من بشدت کارد و پنیرن :)) چشم دیدن همدیگه رو ندارن، با این حال عادت کرده تقریبا و دیگه بهونه گیری نمیکنه. اینجوری که امروز مامانم تعریف کرد باهم دارن میسازن خداروشکر.

باشگاه سنگنوردیم رو عوض کردم و الان با یه مربی بسیار خفن تمرین میکنم و از تمریناتم به شدت راضی هستم. جوری که زیر انگشت کوچیک هر دو دستم زخمی عمیق ایجاد کردم :)) ولی واقعا خوبه و لذت میبرم از تمریناتم. درکنارش دوباره رژیم رو شروع کردم ولی نه رژیم هیچی نخوردن یا پروتئین خوردن، اتفاقا خیلی هم خوب میخورم ولی روغن رو کلا حذف کردم و اگه لازم بشه جایی از روغن زیتون بکر استفاده میکنم. دوبار تا قبل از پنج میوه میخورم، اصلا از بیرون دیگه غذا نمیگیرم، فقط نون سنگک یا سبوس دارم میخورم در حد دو کف دست، تخم مرغ رو بدون زرده میخورم، شب ها برنج اصلا نمیخورم فقط سالاد یا با مرغ پخته یا با سفیده تخم مرغ و باید بگم خیلی راضیم. بعد از غذا اصلا احساس سنگینی نمیکنم و تازه 2 کیلو هم کم کردم.

میخوام UX بخونم ولی خییییلی کلاساش گرونه، دنبال یه سورس خوبم که شروع کنم.

کتاب ,خیلی ,اصلا ,واقعا ,خوبه ,اینکه ,دوست پسرم ,شروع کردم ,لوازم تحریر ,برنامه ریزی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سفر گردش پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان اطلاعات تحصیلی 23 مهر تولدمه شهاب فا سئو خارجی کلاس تاریخ- دبیرستان مشکات